tepe-hizmetler

otel Yıl boyu çalışıp, yoruldunuz. Şimdi anılarınızda kalacak mükemmel bir talili hak ettiniz. Ancak bütçenize uygun, kaliteli, konforlu ve güvenilir bir tatil lokasyonu için karşınıza çıkan seçenekler arasında kayboldunuz.

Ailenizle birlikte keyifle geçirmeyi planladığınız tatilinizin, yanlış tatil merkezi seçimi ile berbat olması en olası durumlar arasındadır. Hem vaktinizi, hem de naktinizi boşa harcamamak adına otel ve tatil merkezi seçiminde mutlaka uzman yöneticilere danışmak yararlı olacaktır.

Yılların deneyimi ile müşterilerine yıllardır en nezih lokasyonlarda tatil fırsatları sunan Köseoğlu Turizm, taleplerinize uygun seçenekleri ile sizlere aradığınız keyifli, konforlu ve ekonomik tatil fırsatlarını bir araya getiriyor.

Otel & Tatil Rezervasyonlarında seçiminiz ince kumlu bir plaj olabileceği gibi, sıcak termal suyu ile size şifa sunan merkezler de olabilir. Her türlü tatil seçeneği ile konuklarımıza unutamayacakları tatil olanakları sunmayı amaçlıyoruz.

thy-46

Türkiye’nin Dört Bir Yanına Kaçırılmayacak Fiyatlar !

Biletini 26 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında satın alanlar Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 55 TL’den başlayan fiyatlarla, Atatürk Havalimanı’ndan 66 TL’den başlayan fiyatlarla uçma şansına sahip oluyor.

Kampanya Koşulları

Biletleme Tarih Aralığı : 26 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017

Seyahat Tarih Aralığı : 01 Mart 2018 – 03 Haziran 2018

Kampanyalı fiyatlar her şey dahil tek yön için geçerli olmaktadır.

Kampanya Türk Havayolları iç hat direkt uçuşlarında geçerli olup Ercan ve Hopa uçuşları, Anadolu Jet uçuşları ve anlaşmalı havayolları ile yapılan uçuşlarda geçerli değildir.

Rezervasyon ve biletleme aynı anda yapılmaktadır.

Satın alınan kampanyalı biletlerde değişiklik ve iade yapılamamaktadır.

Kampanya sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.

thy-42

İstanbul – Sivas Promosyon Uçak Biletleri

Biletini 01 Kasım 2017 – 24 Mart 2018 tarihleri arasında satın alanlar Sivas’a haftanın 7 günü Türk Havayolları ayrıcalığı ile her şey dahil tek yön 100 TL’den başlayan fiyatlarla uçma şansına sahip oluyor.

Kampanya Koşulları

Biletleme Tarih Aralığı : 01 Kasım 2017 – 24 Mart 2018

Seyahat Tarih Aralığı : 01 Kasım 2017 – 24 Mart 2018

Kalkış Şehri : İstanbul – Atatürk Havalimanı

Promosyon uçak biletleri her şey dahil olup sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.

Promosyon biletlerde İptal/ İade, değişiklik işlemleri biletin sınıfına göre değişiklik gösterir.

Türk Havayolları promosyon koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bilet fiyatları günlük kur dalgalanmalarına göre değişiklik gösterebilir.