tepe-hizmetler

BİZ KİMİZ

1956 yılında kurulan Köseoğlu Turizm karayolu yolcu taşımacılığında birçok yeniliğe imza atmış,1974 yılında bünyesinde kurduğu A grubu seyahat acentasıyla turizm sektöründe kalıcı bir marka olmayı başarmıştır.

Teknolojik gelişmeleri de yakından takip edip,sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutarak süratli,güvenli ve rahat bir seyahat için hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Deneyimli kadrosu ve uzman personeli ile halen Denizli’de merkez ofisi ve Saltak şubesi, İzmir’de Karşıyaka , Hatay Üçyol ve Altındağ şubeleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

Web sitenizden online bilet satın alabilirmiyim

indirimlibilet.net web sitemizden Thy,anadolujet,borajet,sunexpress,atlasjet iç hat biletlerini satın alabilir,amadeus ve Galileo veri tabanlı çalışan tüm hava yollarından dışhat uçak biletlerinizi online satın alabilirsiniz.

 

Online bilet satın alırken, indirimli ücretlerden yararlanabilir miyim?

İndirimli ücrete ait sınıfta yer olup olmamasına bağlı olarak, yararlanabilirsiniz.

 

Promosyonel ücretleriniz var mı?

Evet. Promosyonel ücretlerimizi, web sitemizdeki kampanyalar linkinden takip edebilirsiniz.

 

Neden Promosyonel ücretten bilet almak için yer bulamıyorum?

Promosyonel ücretlere de diğer ücretler gibi belirli sayıda koltuk ayrılmaktadır. Ayrılan koltuklar dolduğunda, promosyonel ücretten yer alamazsınız, ancak daha yüksek bir ücretten yer alabilirsiniz.

 

Online rezervasyon yaparken ekonomi kısıtlı seçeneğini seçtiğim halde, sistem yüksek bir ücret verdi? Neden?

Ekonomi kısıtlı sınıfı seçmeniz halinde, sistem istemiş olduğunuz uçuşta mümkün olan en ucuz ücreti vermektedir. Eğer düşük ücret koltuk kotaları dolmuş ise, sistem otomatik olarak daha yüksek bir ücret önermektedir.

 

Web sitenizde uçuşum için nasıl ücret hesaplattırabilirim?

Rezervasyon bilgilerinizi girdikten sonra “ara”ma yaptığınızda,size istediğiniz uçuşun en düşük fiyatlı seçenekleri karşınıza gelecektir.”rezervasyona devam et” butonuna tıkladığınızda 2 sayfada ödeyeceğiniz toplam bilet ücretiniz görüntülenecektir.

 

Web sitenizde kredi kartı bilgilerimi girmeden, uçuşta yer olup olmadığını ve ücreti öğrenebilir miyim?

Sitede istediğiniz uçuşu seçip fiyat vermesi durumunda uçuşta yer var anlamına gelmektedir.Dolu uçuşları sitemiz ekrana getirmemektedir.

 

Başkası bileti benim yerime alabilir mi?

Ödemenin yapılacağı kredi kartı sahibi, rezervasyonunuzdaki yolculardan biri olmak zorunda değildir. Fakat, Yolcunun, bilet üzerinde değişiklik/iptal/iade talep etmek üzere satış ofisine gitmesi veya telefonla bilgi ulaşması gerekmektedir.

 

Siteniz’den iade edilebilir bir bilet satın aldım. İademi nasıl alabilirim?

İadeniz almış olduğunuz bilet ücretinin, ücret notuna göre yapılacaktır.İade için lütfen en yakın bilet Satış Ofisi’ ne biletinizle birlikte başvurunuz veya satış ofislerimizi arayınız.

 

Eğer rezervasyon yapmak istediğim tarih için yer yoksa, sistem başka bir tarih önerecek mi?

Uçuşlarının dolu olması halinde, yer durumu ekranının üstünde yer alan, bir önceki ve bir sonraki gün butonlarını kullanarak, alternatif uçuşları arayabilirsiniz.

 

Web sitenizden rezervasyonumu gidiş dönüş olarak yapabilir miyim?

Uçuş sorgula bölümünde rezervasyon yaparken, gidiş-dönüş seçeneğini seçerek, rezervasyonunuzu gidiş-dönüş olarak yapabilirsiniz.

 

Kredi Kartım yoksa yine de web sitenizde online rezervasyon yapabilir miyim?

Eğer kredi kartınız yoksa, EFT/Havale ile ödeme, Internet Bankacılığı ile satış ofislerimizi arayarak biletinizi satın alabilirsiniz

 

Web sitenizde ödeme yaparken hangi kredi kartlarını kullanabilirim?

Web sitemizde ödeme yaparken, sadece Master, Visa ve kullanılmaktadır. Diğer kartlar ile ödeme yapmak istiyorsanız,satış ofislerimizi aramalısınız.

 

Bilet ücreti kredi kartımdan hemen çekilecek mi? 

Rezervasyon detaylarınızın “Ödeme” ekranında onaylanmasının ardından, kredi kartınızdan bilet ücreti tahsil edilecektir.

 

Web siteniz aracılığıyla rezervasyon yapmaya çalışıyorum, ancak kredi kartım kabul edilmiyor. Neden ?

Limit yetersizliği, yanlış kart numarası, son kullanma tarihinde hata vb.. gibi çeşitli nedenleri olabilir. Bu durumda lütfen, kart bilgilerinizi tekrar kontrol ediniz.

 

Kredi kartlarına taksit yapılıyor mu?

Evet yapılıyor.Ödeme ekranında işlem yapacağınız bankayı seçtiğinde,size ödeme alternatiflerini sunacaktır.

 

Rezervasyonumu teyit etmem gerekir mi?

Uçuş noktasına bağlı olarak, gerekebilir. Satış ofislerimizi arayarak uçuşa 72 saat kaladan itibaren teyit ettirebilirsiniz teyit yapabilirsiniz.

 

Web sitesinde yaptığım bir rezervasyonda, yine web sitesinden değişiklik yapabilir miyim?

Değişiklik ve iptal işlemleri sadece satış ofislerimiz tarafından yapılmaktadır.İçhat parkurları içeren biletli rezervasyonlarınızın değişikliğini “Kurallar ve Koşullar” doğrultusunda “Bilet Üzerinde Değişiklik (Reissue)” başlığında açıklanan şartlar çerçevesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Dışhat biletli tüm rezervasyonlarınızın değişiklikleri için lütfen size en yakın satış ofisimiz ile irtibata geçmelisiniz.Ofislerimiz ücret kuralları uyarınca, değişiklik prosedürlerini ve kurallarını size açıklayacaktır.

 

BAGAJ BİLGİSİ

Genel Bilgiler

Bagaj, seyahat edecek yolcuya ait giysi ve özel eşyalar anlamına gelir. Bagaj tanımı kayıtlı ve kayıtsız bagajı (kabin bagajı) içerir.

Güvenliğiniz için bagajınızda tehlikeli madde olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Lütfen, kendi güvenliğiniz için bagajlarınızı kendiniz hazırlayınız ya da hazırlanmasına nezaret ediniz. Bagajlarınızı hazırlarken kapalı kutu, paket ve tüm ambalajları kontrol etmeye özen gösteriniz. Ayrıca, başkasına götürülmek üzere size verilen hiçbir eşyayı kesinlikle kabul etmeyiniz.

Amerika Taşımacılık Güvenliği Örgütü’nce (TSA) alınan karar gereği Amerika uçuşlarında, üzerinizde ve kabin bagajlarınızda rezistanlı-alevli çakmak bulundurulması kesinlikle yasaktır.

Varış veya kalkış noktası olan ülkenin kayıtlı bagaj ve kayıtsız bagaj içinde kabul etmediği maddeler olabilir. Lütfen biletinizi alırken bu konuda bilgi talep ediniz.

Mücevher, para, cep telefonu, bilgisayar, doküman vb. değerli eşyalarınızı kabin bagajlarınızda taşıyabilirsiniz.

Bagajınız aşağıdaki durumlarda uçuşlarımıza kabul edilmez.

Uçağı, yolcuları ve diğer yükleri tehlikeye düşürebilecek nitelikte ise,

Düzgün ve güvenli taşımayı sağlayacak şekilde paketlenmemiş ise,

Kalkış yapılan, varılacak veya üst geçiş yapılacak herhangi bir devletin kanunları, kuralları ile taşınması yasaklanmış yükler içeriyor ise,

Ebatları bakımından uygun değil ise,

1 parçanın ağırlığı 32kg.’ı geçiyor ise bagajınız kabul edilmeyecektir.

Diğer tüm soru ve görüşleriniz için lütfen satış ofislerimizi arayınız.